Domov / Novinky / Dámske nohavice a rifle
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Dámske nohavice a rifle

Dámske nohavice a rifle - Afrodit.sk    Dámske nohavice a rifle tvorí neodmysliteľnú súčasť môjho šatníka. Nie vždy je pre mňa ľahké vybrať si tie správne. Samozrejme už mám vytipované vhodné strihy a tiež značky, ktoré mi dobre sedí. Rada by som sa však s vami podelila o to, ako si uľahčiť výber dámskych nohavíc a riflí, aby sme netrávili v kabínkach zbytočný čas skúšaním nohavíc, do ktorých sa jednoducho nenasoukáme.

  Aké sú aktuálne módne trendy

  Tiež sa zaujímate o aktuálne módne trendy v oblečení, ako ja? Potom vedzte, že ponuka je skutočne obrovská. V móde sú opäť široké dámske nohavice, ktoré sú veľmi pohodlné a sú vhodné pre každú postavu. Mám rada tento strih nohavíc, pretože nemusím riešiť, či v nich mám veľká stehná alebo zadok.

   

  Stále sa nosí tiež obľúbené bedrové rifle alebo "bokovky", ktoré sa prispôsobia postave a krásne rysujú jej líniu. K týmto nohaviciam najradšej nosím voľnú tuniku, ktorá sa k nim veľmi dobre hodí. Navyše elegantne zakryje väčší zadoček a ďalšie nedokonalosti postavy. K bokovkám rada nosím klasické balerínky, na večierok však zvolím vysoké podpätky, ktoré opticky predlžujú nohy. Bedrové nohavice sa hodia skôr k štíhlym ženám, avšak v kombinácii s tunikou či voľnejšie Halen si ich môže obliecť prakticky každá bez ohľadu na vek a postavu.

   

  Mám rada ležérne módu a preto mne absolútne uchvátili džínsy "pokrčeného" vzhľadu. Táto nedbalá elegancia je úžasná. Ide o ideálny strih pre voľný čas, v ktorom sa cítim dobre za každej situácie. K týmto nohaviciam sa hodí športová obuv a športové tričko. Môžem tak vyraziť do mesta i do prírody.

   

  Aké farby a dĺžky nohavíc sa teraz nosia? Fantázii sa medze nekladú. Mám rada 3/4 nohavice, takzvané CAPRI, ktoré môžem obliecť, keď je vonku teplejšie. Ak máte štíhlu postavu a chcete odhaliť nohy, zvoľte krátke riflové kraťasy, ktoré sú veľmi slušivé, Ako doplnok k nim môžete obliecť krátke tričko a plátené tenisky.

   

  A aké nohavice zvoliť na šport a voľnočasové aktivity? Ja osobne milujem takzvané "harémky", teda voľné bavlnené nohavice s nízkym sedom. Tieto nohavice sú vzdušné, príjemné a navyše sedí každej postave

   

   

  Napísal (a) Martina Richterová

  Martina Richterová

  Pracujem ako redaktorka.

  Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
  Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
  Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.