Domov / Novinky / Čo vám nesmie chýbať pri vode
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Čo vám nesmie chýbať pri vode

Čo vám nesmie chýbať pri vode - Afrodit.sk    Leto je v plnom prúde, takže si konečne môžeme poriadne oddýchnuť niekde pri vode. Na čo však pri ceste k priehrade alebo bazén nezabudnúť? To sa hneď dozviete, navyše pre vás máme aj užitočné vychytávky, ktoré vám celodenný pobyt na pláži spríjemní!

  

Ochrana proti slniečku

Opaľovacieho krému nie je nikdy dosť!
Aj krásne snedá pokožka si zaslúži ochranu. Ak sa krémom vyhýbate kvôli ich hutné konzistenciu, vyskúšajte opaľovacie spreje, ktoré sú rovnako účinné.
Dômyselnú skrýšu na svoje cennosti a doklady vytvoríte z obalu od prázdneho krému. Stačí odrezať spodnú časť fľaše, dôkladne ju vymyť a vysušiť a potom tu môžete bez obáv uschovať peniaze i ďalšie nevyhnutnosti.
Slnečník alebo klobúk
Ako ochrana proti slniečku však nefungujú len opaľovacie krémy a spreje. Rovnako tak sa vám oplatí investovať do menšieho slnečníka, obzvlášť v prípade, že pri vode trávite väčšiu časť prázdnin a dovolenky. Ak sa nechcete vláčiť so slnečníkom, stavte na klobúky, ktoré tento rok zažívajú veľký boom a pozdvihnú každý plážový outfit na vyššiu úroveň.

Pitie na osvieženie

Pitný režim na pláži zaistí štýlové farebné fľaše. Budete mať dokonalý prehľad, či ste vypili odporúčané množstvo tekutín. Protiví sa vám teplé limonády, vyskúšajte napríklad ľadový čaj, ktorému trochu vyššia teplota nijako neuškodí.
A nezabudnite na to, že pivo a alkoholické koktaily sa do pitného režimu nepočítajú.

Niečo pre zábavu

Vezmite si so sebou na dovolenku knihy, ktoré si už dlho túžite prečítať a inokedy na nich nemáte čas. Celý deň na pláži môže byť prekvapivo dlhý, preto oceníte obľúbenú knihu vo vašej plážovej tašce.V tomto prípade sa vám iste osvedčí aj malý nafukovací vankúšik, ale rovnako dobrý je aj nafukovací balónik.

A čo takto si takto trochu "potrápiť" mozog? K tomu sú ako stvorené krížovky, osemsmerovky a podobne. A v každom prípade skúste zabudnúť na mobil alebo tablet a stavte na tradičnejšie hry. S priateľmi si na pláži môžete zahrať napríklad karty a uvidíte, že si na elektronické prístroje ani nespomeniete!

Niečo na pretiahnutie

Trochu pohybu neuškodí, týmto heslom je vhodné riadiť sa aj na odpočinkovej dovolenky, ktorú plánujete stráviť prevažne pri vode. Niekoľkodňové polihovanie na pláži, pojedanie zmrzliny a popíjanie sladkých kokteilov sa môže na vašej postave neblaho podpísať. Preto si na pláž môžete pribaliť aj nejakú športovú hru. Stačí aj obyčajný bedminton, frisbee a podobné hry, pri ktorých strávite celé popoludnie, ani nebudete vedieť ako ...

 

Čo nesmie chýbať vo vašej plážovej taške? Podeľte sa s nami a našimi čitateľmi o užitočné tipy!

Napísal (a) Katka Martinová

Katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).