Domov / Novinky / Čím rozžiariť oči na štedrý večer násťročným
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Čím rozžiariť oči na štedrý večer násťročným

Čím rozžiariť oči na štedrý večer násťročným  - Afrodit.sk    Vianoce sa blížia, takže je najvyšší čas začať sa zamýšľať nad vhodnými darčekmi pre vašich blízkych. Riešite dilemu, ako potešiť dospievajúcu syna či dcéru a nevysloužit si pri vianočnom stromčeku len otrávený výraz? Máme pre vás tri tipy, vďaka ktorým rozhodne nešliapnete vedľa!

Moderné elektronika

Nový telefón, notebook, tablet a ďalšie drahšie elektronika. To sú osvedčené dary, ktoré potešia drvivú väčšinu teenagerov. Tu je však potrebné postrážiť si veľa aspektov. Dôležité je dobrý výkon, ale veľmi podstatný je aj moderný dizajn.

A čo si budeme hovoriť, svoju úlohu hrá tiež správna značka, pretože na tie si dnešnú mládež veľmi potrpia. Obľúbené sú tiež všetky doplnky k elektronike, napríklad štýlové obaly na mobil, bezdrôtové nabíjačky a pod.

Štýlové oblečenie a doplnky

Ďalšou kategóriou, ktorá zaručene zožne zaručený úspech, je oblečenie . V tomto veku sú totiž doteraz nepopulárne "mäkké darčeky" veľmi obľúbené.

Chlapca poteší najmä tričká so zaujímavými potlačami , rovnako ako originálne mikiny. Dievčatá ocenia slušivé topy a padnúce šaty , avšak v zime sú nedoceniteľné tiež hrejivé svetre s roztomilými motívmi. Ak sa bojíte výberu vhodnej veľkosti, potom stavte na doplnky . Najmä kabeliek nemá mladá slečna nikdy dosť.

 

Nezabudnuteľné zážitky

Chcete byť tento rok naozaj originálny? Potom stavte na darčeky vo forme zážitkov, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Čo tak synovi kúpiť voucher na laser game , alebo populárne únikovú hru ? Dospievajúci slečna by zas mohla oceniť poukaz na nejakú skrášľujúce procedúru , napríklad do vyhláseného kaderníctva í. Alebo voucher na kurz líčenie, po ktorom sa z nej stane odborníčka na slovo vzatá? Stačí len trochu zapátrať v okolí, aké kurzy alebo zaujímavé zážitky sa ponúka ...

 

Máte už jasno, čo svojim dospievajúcim deťom tento rok pod stromček nadelíme?

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).