Domov / Novinky / Chýbajú vo vašom botníku ŠPORTOVÉ TOPÁNKY?
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Chýbajú vo vašom botníku ŠPORTOVÉ TOPÁNKY?

Chýbajú vo vašom botníku ŠPORTOVÉ TOPÁNKY? - Afrodit.sk    STAVTE NA TOPÁNKY ADIDAS! Značku Adidas určite každá z vás pozná. Nielen, že vyrába kvalitné ľahko rozoznateľné oblečenie, doplnky a obuv, ale hlavne svoje výrobky v moderných dizajnoch, farbách a prevedení. Tým, sa stalo, že značku a produkty Nike nevyužívajú len športovci. Moderný trend ju zaviedol do ulíc mesta. Populárne sú predovšetkým športové topánky Adidas.
 

Niečo málo o značke

logo

Znakom firmy Adidas sú 3 biele alebo čierne prúžky, ktoré sa umiestňujú na bočnú stranu topánok. Od roku 1972 sa logo zmenilo na Trefoil, ktorý vzdialene môže pripomínať trojlístok a 3 pruhy.

Viete čo slovo Adidas znamená?

V podstate je to spojenie mena a priezviska zakladateľa firmy, ktorý sa volal Adolf Dassler. Z jeho mena teda vznikol názov značky - Adidas.

 

Všestranné využitie topánok Adidas

Obuv Adidas je vysoko kvalitné a pohodlná obuv, ktorú môžete nosiť celý deň. V dnešnej dobe, keď existuje široký výber modelov a farieb, sa tieto topánky dajú nosiť ako tradične k rifliam, tak k legínam alebo k teplákom.

Uvediem niekoľko klasických modelov, z ktorých vám bude jasné všestranné využitie topánok Adidas.

Mladistvý športový model do mesta:  skladá sa zo športových topánok Adidas, legín a XXL mikiny. Pričom farby môžu byť ľubovoľne kombinované, model môže byť jednoduchý čiernobiely alebo krikľavo farebný.

Typický športový model: Skombinujte topánky Adidas, tepláky a tričko. Takto si môžete vyraziť do parku zahrať frisbee, ísť si zaskákať na trampolíne alebo si ísť kamkoľvek zacvičiť.

Ležérny mestský štýl: Obujte si topánky Adidas, k tomu rifle a ako top prakticky čokoľvek - tielko alebo košeľu plus koženú bundičku. V takomto outfite budete pôsobiť uvoľnene a mláďa.

Je len na vás ako jednotlivé kusy oblečenia skombinujete, ale verte mi, že športové obuv Adidas si veľmi rýchlo obľúbite. Ja sama som toho dôkazom. Nech jedu kamkoľvek, tieto topánky idú vždycky so mnou a vždy sa mi hodí.

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.