Domov / Novinky / Bez lodičiek a balerínok sa skrátka nezaobídete
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Bez lodičiek a balerínok sa skrátka nezaobídete

Bez lodičiek a balerínok sa skrátka nezaobídete - Afrodit.sk    Ak budete hľadať obuv, ktorá dokonale podčiarkuje ženskosť, potom vyberte baleríny nabo lodičky. Hoci je medzi nimi veľký rozdiel, jedno majú spoločné, sú určené len nám ženám. Zaujíma vás, na čo sa hodí viac baleríny, a kedy zvoliť radšej lodičky? Veľa záleží nielen na konkrétnom outfitu, ale predovšetkým na príležitosti.

Balerínky vás nikdy nesklamú

Balerínky by sme mohli nazvať ako univerzálna letná obuv, ktorú možno nosiť prakticky kamkoľvek a kedykoľvek. Rovná podrážka zaručí maximálny komfort. Sú ľahké, skladné a možno v nich ujsť aj dlhšiu vzdialenosť (na rozdiel od lodičiek).   Na dovolenke sa stanú vaším verným spoločníkom.
Samozrejme aj baleríny možno rozlíšiť na športové, spoločenské a pre bežné denné nosenie.
Biele baleríny Laura na kline so štýlovou perforáciou sú symbolom nehy a krásy. Ide o veľmi elegantný model, ktorý môžete zvoliť k letným šatám aj k spoločenskej udalosti (ideálne vonkajšie).

 

Naproti tomu športové balerínky Fraeky sú mimoriadne pohodlné a vhodné k džínsom i legínam. Čiernu farbu ľahko zladíte s celým outfitom. Ak vyberiete čiernu obuv v lete, potom siahnite po farebných doplnkoch, napríklad ružovu šatku alebo kabelka.

 

Podpätky pre dokonalé dámy

Ak sa chcete premeniť v dokonalú dámu, potom si obujte podpätky . Niektoré ženy sa bez nich nezaobídu, iné je obúvajú len výnimočne. Pravda je taká, že podpätky dokážu podčiarknuť našu ženskosť, opticky predlžujú nohy a zužujú postavu. Najmä potom ku kostýmu alebo k spoločenským šatám sú podpätky doslova nutnosťou.

V lete môžete zvoliť lodičky s otvorenou špičkou, ktoré sú viac priedušné. Prúžky sú stále in, pokiaľ teda stavíte na prúžkované lodičky v čiernobielej variácii, potom nemôžete šliapnuť vedľa. Tieto lodičky sa krásne hodí napríklad ku krátkym čiernym šatám, ale aj ku kostýmu. Nemusíte sa báť ani výrazných farieb, akými sú modrá či červená. S topánkami možno krásne ladiť ostatné doplnky, najmä potom kabelku či šatku okolo krku.

 

Kúpte si oboje

Ak váhate, či si obuť lodičky alebo balerínky, potom sa držte jednoduchého pravidla. Lodičky sú predovšetkým elegantné, ale obvykle tiež menej pohodlné. Naproti tomu baleríny sa hodí prakticky ku každej príležitosti. Nebolí z nich nohy, ale k spoločenským šatám vhodné nie sú. Každá z nás by mala mať doma oboje, pretože záleží na vašich konkrétnych potrebách, zvyklostiach a nálade.

Aké obuvi dávate prednosť vy? Máte radšej phodlné baleríny, alebo elegantné lodičky?

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.