Domov / Novinky / Aký darček k Vianociam? Stavte na dlhé svetríky k legínam!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Aký darček k Vianociam? Stavte na dlhé svetríky k legínam!

Aký darček k Vianociam? Stavte na dlhé svetríky k legínam! - Afrodit.sk    Stále premýšľate nad originálnym darčekom k Vianociam, ktorý by bol zároveň praktický? Každá žena iste ocenia dlhý sveter, ktorý sa dokonale hodí k legínam. Dlhé svetre sa stali doslova hitom zimného obdobia.

Hrejivé pohladenie

Dokonale nahradí šaty aj tuniky, krásne zahrejú a sú neuveriteľne lichotivé k našej postave. Máte väčší zadoček alebo silnejšie boky? Nevadí, dlhý svetrík všetko krásne skryje. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym v podobe dlhého a mäkučkého svetra.

 

Spríjemnite si predvianočný čas

Tiež už na vás pomaly dolieha čaro Vianoc? Vôňa cukroví, blikajúce sviečky, zdobenie stromčeka a rozžiarené oči našich detí. Vianoce sú skrátka najkrajšie sviatky, ktoré by sme si mali čo najviac užiť.
Skúste sa na chvíľu zastaviť a urobiť si čas len pre seba. Kúpte si niečo pekné na seba, zájdite si na masáž, ku kaderníčke a nakupujte darčeky s dostatočným predstihom, aby ste sa potom nemuseli nervovať, že to nestihnete.

Hoci Vianoce sú samy o sebe pomerne krátke, adventné obdobie trvá celé štyri týždne pred Vianocami. Prvá adventná sviečku tento rok zapálime už poslednú novembrovú nedeľu.
Skráťte si čakanie príjemnými nákupy na internete. http://www.afrodit.cz/

 

 

Napísal (a) Martina Richterová

Martina Richterová

Pracujem ako redaktorka.

Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.