Domov / Novinky / Ako si svoju prácu užívajú modelky? A baví je to vôbec?
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ako si svoju prácu užívajú modelky? A baví je to vôbec?

Ako si svoju prácu užívajú modelky? A baví je to vôbec? - Afrodit.sk    Každá malé dievča o tom sníva. Byť učiteľkou alebo modelkou. Učiteľku nechajme stranou (sú predsa len prázdniny) a poďme sa pozrieť do sveta krásnych žien, fotoaparátov a nádherných modelov. Prechádzať sa po móle v krásnych šatách, robiť pózy pre fotografov, skúšať spústy zaujímavých výstredných outfitov, žiariť a baviť sa. Znie to parádne, že? Ale je to naozaj tak povzbudzujúce a zábavná práca? Modelky Afrodita by vám mohli rozprávať;)

Modelky musia byť silné osobnosti

Modelke nestačí byť len krásna. Musí byť kreatívny, otvorená novým veciam, profesionálne, flexibilné, niekedy odvážna. Musí byť v dobrej nálade a pohode. Fotograf a ostatní ľudia z tímu si na ne neustále niečo vymýšľa a občas to pre táto krehká stvorenia môže byť aj nebezpečné.
No povahe, že po vás niekto hádže loptičky, napríklad. Modelka sa musí usmievať a vyzerať hravo a asi ju to aj baví. Ale v kútiku duše sa určite modlí, aby ju loptička netrafil a nezranil. Alebo také fotenie spodnej bielizne, v mraze. No to tiež nie je bohvie čo. A čo potom fotografovanie za letu alebo pri skoku či výskoku. Kdeže, modelky musia byť silné osobnosti!

 

A to hlavne psychicky

Predstavte si, že celý deň musíte plniť priania fotografa, ktorý vás neustále napomína. To sa raz tvárite málo sexi, po druhej zasa MOC sexi. Trochu sa predkloňte, trochu sa zakloňte, div po vás nechce strčiť nohu za krk. No poviem vám, ja by som na to nervy teda nemala. Klobúk dolu, dievčatá modelky! :)

 

Nie po práci, ale PRI prácu srandu!

Ale jedno je určite pravda. Určite to musí byť so všetkým zábavnejšie práce, než sedieť v kancelárií a vypĺňať tabuľky. Trebárs fotenie s balónikmi dievčatá vyzerajú, že si to užili :). Modelky môžu zapojiť svoju vlastnú fantáziu a zrealizovať svoje nápady. Pri fotení pre Afrodita to tak teda rozhodne je.

 

Fotenie je posilňovňa

Z niektorých fotiek ma napadá, že sa dievčatá celkom dobre aj pri práci udržujú v kondícii. Takých póz, čo musí zvládnuť a určite sa aj dosť nabehajú. A po práci miesto telocvične, môžu pekne relaxovať s príjemným pocitom.

Nezabudnime na fotografa

Dobrý fotograf je základ. Musí byť na modelky príjemný, aby ich nestresovali, a mala by s ním byť sranda. Musí byť profesionálny a myslím si, že by mal byť rýchly. Ak modelka robí potrebné most, aby v ňom nemusela vydržať päť minút, než si pán fotograf pošteluje mašinku. To by som im teda nepriala.

Celkom vzaté to môže byť zaujímavá a kreatívna práca. Škoda, že nemám miery ako ony..ale počula som, že sa celkom rozmáha seniorský modeling..tak, že by v budúcnosti? :)

 

Napísal (a) Eva Bicanová

eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.