Domov / Novinky / Ako nosiť zimné legíny
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ako nosiť zimné legíny

Ako nosiť zimné legíny - Afrodit.sk    Zbožňujete legíny a nechcete sa ich vzdať ani v zime? Dobrá správa je, že legíny môžete bez obáv nosiť aj v zime, teda ak si zaobstaráte zimné zateplené legíny, ktoré si vo vašom šatníku určite zaistí stále miesto. Preto sme pre vás vymysleli outfity, ktoré oživia každý jednotvárny zimný šatník!

   Nepostrádateľné čierne legíny

V zime sa k slovu predsa len viac dostáva čierna farba, takže zimné zateplené legíny v nestarnúcej čiernej farbe sú stávkou na istotu. Tie si budú rozumieť nielen s tunikou alebo dlhším svetrom, ale v prípade potreby si ich môžete obliecť aj k sukni namiesto pančúch. Zdravie máme len jedno, takže nie je žiaduce v treskúcej zime podceniť oblečenie.
Do teplejšieho počasia sú vhodné mierne vyteplené legíny , na ktoré určite nedáte dopustiť ani na jar, či na jeseň.

Luxusné legíny so zvieracím vzorom

Čierna farba , ktorá vládne zimným outfitom, si predsa len zaslúži nejaké oživenie. K tomu sú ako stvorené trendové zvieracie vzory, ktoré snáď nikdy nevyjdú z módy. Presvedčte sa o tom, že čierny kabát v kombinácii s legínami so zvieracím vzorom a vysokými čižmami zaujmú nejedného okoloidúceho. A doplníte Ak outfit výrazným šatkou , bude výsledok stáť naozaj za to!

Trendové legíny so severským vzorom

K zime však neodmysliteľne patrí najmä legíny s nórskym vzorom , vďaka ktorým sa razom prenesiete do severnej Európy, ale rozhodne nezmrznete! Nádherné snehové vločky na legínach skrátka navodí tú správnu atmosféru. Farebné legíny sa navyše prekvapivo dobre kombinujú, stačí dlhší hrejivý sveter akejkoľvek farby, ktorá sa vyskytuje na legínach. Opomenúť však nemožno ani originálne legíny s ornamentami, ktoré sa nepochybne stanú stálicou vášho šatníka, a to nielen toho zimného.
Platí totiž, že čo model, to originál, ktorý vždy zaujme.

S čím v zime najradšej kombinujete legíny vy?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).