Domov / Novinky / Ako nájsť toho pravého?
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ako nájsť toho pravého?

Ako nájsť toho pravého?  - Afrodit.sk    Moderné i klasické spôsoby zoznamovania. Nájsť svoju spriaznenú dušu môže byť veľmi únavné a zdĺhavé ... Ako sa teda nezblázniť pri hľadaní princa na bielom koni? V prvom rade sa snažte ku všetkému pristupovať s nadhľadom. A kde sa zoznámiť?

Práca

Kde inde sa zoznámiť než na mieste, kde trávime väčšinu času? Možno sa vám zdá, že medzi kolegami na vás žiadna láska nečaká, ale prečo tomu nedať šancu? Skúste sa poriadne rozhliadnuť a zamerať sa aj na širšie okolie. Možno potom budete veľmi príjemne prekvapená!

Voľný čas

Záľuby a koníčky sú skvelou príležitosťou, ako sa zoznámiť s niekým, kto bude naladený na rovnakú vlnu ako vy. Kto vie, možno stretnete svojho princa na bielom koni pri športovom zápase, v knižnici, ale napríklad aj na internetovom fóre, kde budete hľadať nejakú radu alebo inšpiráciu. A na prvom rande budete môcť podniknúť niečo, čo baví vás oboch!

Starí známi

Stretávka po mnohých rokoch, to je nepochybne skvelá príležitosť, ako stretnúť nejakého vášho vrstovníka, ktorý bude v podobnej situácii. Trebárs po rokoch nájdete spoločnú reč s niekým, u koho by ste to čakala najmenej ... A o tom to predsa je!

Speed dating

Možno tento typ zoznamovania poznáte len z filmov, ale vedzte, že aj u nás sa už jedná o pomerne bežnú záležitosť, samozrejme vo väčších mestách. Jedná sa o efektívny spôsob, ako sa behom chvíľky zoznámiť s niekoľkými potenciálnymi partnermi. Prísne určený čas je zárukou toho, že sa vyhnete trápnym chvíľkam ticha a nebudete musieť tráviť celý večer s niekým, kto vám už na prvý pohľad nesadne.

Schôdzka naslepo

Robí sa vám pri pomyslení na schôdzku naslepo skoro nevoľno? K tomu nie je žiadny dôvod! Minimálne získate ďalšiu cennú skúsenosť, ale napríklad tiež nájdete dobrého priateľa, alebo dokonca životnú lásku. Skúste požiadať nejakú svoju kamarátku alebo niekoho blízkeho, nech vám niekoho "dohodí"? Rozhodne to nie je nič potupného!

Zoznamka

Mohlo by sa zdať, že internetové zoznamky majú svoje najlepšie roky za sebou, ale to rozhodne nie je pravda. V dnešnej dobe sa cez internet zoznámi veľa párov. Treba však počítať s tým, že sa najskôr budete musieť prebrať množstvom čudákov, než narazíte na niekoho, kto vás skutočne zaujme. Preto sa oplatí mať istý nadhľad a brať všetko ako zaujímavú skúsenosť. Populárne sú najmä platformy Tinder alebo Badoo, ale aj klasické zoznamky majú svoje výhody.

 

Ktorý spôsob zoznamovania je podľa vašich skúseností tým NAJ?

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).