Domov / Novinky / Ako na rýchlu jarnú obmenu vášho domova
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ako na rýchlu jarnú obmenu vášho domova

Ako na rýchlu jarnú obmenu vášho domova - Afrodit.sk    S príchodom jari je ten pravý čas na premenu vášho domova. Po zime potrebujeme načerpať energiu ak tomu nám môže veľmi pomôcť tiež oživenie nášho bytu či domu. Ako však rozjasniť celý interiér a vdýchnuť mu svieži atmosféru plnú života? Prečítajte si naše osvedčené tipy a rady pre krásny domov v jarnom duchu!

Jarné farby v interiéri

Čo neodmysliteľne patrí k jarnému období? Predsa veselé, optimistické farby. Iste vás ako prvé napadne najmä jasne žltá, žiarivá oranžová alebo limetkovo zelená. Ovšem interiérovému dizajnu vládnu jedinečné pastelové farby, teda farby s veľkým podielom bielej. Pre začiatok stačí len vymeniť dekoračné vankúšiky a pridať nejakú tú sviečku či vázu ... Ako však na výraznejšie premenu?

Svieži dizajn k vašim službám

Nemusíte sa rovno púšťať do kompletnej rekonštrukcie, ak chcete oživiť váš domov. Stačí napríklad nová výmalba jednej steny či nápaditá panna. Radosť vám však nepochybne urobí aj nové pohodlné kreslo alebo nepostrádateľný praktický taburet. Úplne nový nádych dodajú interiéru farebné vankúšiky či závesy.

Ak si však hovoríte, že by si váš domov žiadal trochu razantnejší zmenu, potom je ten pravý čas! Stávkou na istotu je v každom prípade elegantný biely nábytok, napríklad elegantná zostava do spálne. Nemenej optimisticky pôsobí tiež svetlé drevené dekory, napríklad v rámci obývacích stien.

Nepostrádateľné kvety v každom kúte

Nič však nevykúzli jedinečnú jarnú atmosféru tak spoľahlivo, ako je tomu v prípade kvetín. Preto by vo váze na jedálenskom stole nemala za žiadnu cenu chýbať kytica tulipánov či narcisov. A aj inde po vašom byte či dome nezabudnite rozmiestniť ďalšie kvety všemožných tvarov a farieb. A nemusíte rovno kupovať drahé kytice. Stačí sa pri vašich každodenných prechádzkach trochu rozhliadnuť a natrhať si do vázy napríklad voňavý orgován alebo zlatý dážď, ktorý rozjasní každý smutný izbu.

Originálna jarná dekorácia pre radosť

Nemusíte si rovno kupovať trochu detinské veľkonočné dekorácie. Na konferenčnom stolíku dokonale vynikne košík s jarnou väzbou, na vstupných dverách sa bude skvele vynímať veniec z prútia a pod.

Pri jarnom zdobení domova by vašej pozornosti nemali uniknúť ani parapety, ktoré sú veľmi na očiach. Rovnako tak balkón či terasa sa razom premení na oázu, kde budete môcť načerpať prvé jarné slnečné lúče a nabiť sa po dlhej zime energiou. Aby bol váš relax naozaj dokonalý, nezabudnite teda na pohodlné posedenie, o ktoré sa zaručene postarajú sedacie vaky či vaky, alebo veľa pohodlných vankúšikov, ktoré celý priestor zútulnia.

 

Bez čoho si váš domov na jar neviete predstaviť vy?

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímajú sa o módu, cestovanie, varenie ai zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom pisat. ;).