Domov / Novinky / Ako na dokonalú vianočnú výzdobu a krásne zabalené darčeky
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ako na dokonalú vianočnú výzdobu a krásne zabalené darčeky

Ako na dokonalú vianočnú výzdobu a krásne zabalené darčeky - Afrodit.sk    Tiež milujete tú pravú vianočnú atmosféru, ktorú dokážu vytvoriť vianočné svetielka, reťaze a ďalšie kúzelné osvetlenie? A chystáte sa tento rok obmeniť ozdoby? Poradíme vám, čo bude vášmu domovu a vianočnému stromčeku pristane?

 

Romantické osvetlenie nesmie chýbať

Čo zaručene navodí príjemnú vianočnú atmosféru, teda okrem vôňa upečeného pečivo? Jednoznačne vianočné svetielka a reťazami, ktoré rozhodne nepatria len na stromček alebo na vonkajšie výzdobu vášho domu! Svetelným reťazou možno veľmi efektne vyzdobiť napríklad knižnicu, parapety, schodiská a ďalšie priestory. Obľúbené sú v posledných rokoch najmä biela svetielka, ktorá pôsobí decentne a romanticky. Takáto výzdoba navyše nie je vyložene vianočné a vy sa z nej môžete tešiť aj v priebehu roka.

Tradičné ozdoby a farby sa nikdy neomrzí

A aké sú trendy v ozdobách? Dá sa povedať, že do módy sa opäť vracia klasické farby i tvary. Čím ďalej viac rodín sa odkláňa od ozdôb po americkom vzore a opäť si hľadajú cestu ku klasickým českým ozdobám. Rovnako tak farby sú skôr umiernené. Ak stavíte na dve základné farby a nejaký menej výrazný farebný akcent, vianočný stromček aj celková výzdoba bude veľmi elegantná. Nikdy sa neomrzí červená so zlatou, ale pre milovníkov výraznejších kombináciou je ako stvorená fialová alebo tmavo modrá so striebornou a podobne.

Krásne zabalené darčeky potešia dvojnásobne

Stranou nemôžeme ponechať ani dokonale zabalené darčeky, ktoré sa budú pod krásne vyzdobenými stromčekom oveľa lepšie vynímať. Tu sa nebojte popustiť uzdu svojej fantázii a zabalené balíčky ešte nejako dozdobte. Čo napríklad originálne menovky z perníčkov, kúsok voňavé smrekové vetvičky zastrčené pod stuhu a podobne? Takýto originálny darček totiž naozaj poteší dvojnásobne!

Už máte vyzdobený domov, alebo sa na rozmiestnenie vianočných svetelných reťazí ešte len chystáte?

Napísal (a) Katka Romanová

Katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).