Domov / Novinky / Ako byť hviezdou plesu
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Ako byť hviezdou plesu

Ako byť hviezdou plesu  - Afrodit.sk    Plesová sezóna je v plnom prúde, ale tie najväčšie a najvýznamnejšie plesy sú ešte pred nami ... Chcete sa na ďalší ples náležite pripraviť a doviesť svoj outfit k dokonalosti? Potom sa inšpirujte našimi tipmi.

Dokonale padnúce šaty

Zdá sa vám, že vaše plesové šaty vám príliš nesedí a musíte ich neustále opravovať a strážiť?
Takáto róba na sebaistote rozhodne nepridá. Ak sa budete v šatách cítiť nesvoja, bude to na vás vidieť. Preto sa zavčas poobzerajte po lepších šatách, v ktorých sa budete cítiť krásna a sebaistá. Jedine takto budete žať obdivné pohľady. Pamätajte tiež na to, že už takmer odzvonilo šľahačkovým róbam, hitom nielen tohtoročnej sezóny sú elegantné splývavé šaty , ktoré zdôrazní vaše krivky.

Zladené doplnky

Ak sa nechystáte na nejaký tematický ples, držte sa pri výbere doplnkov skrátka.
Ak si pred každým plesom lámete hlavu s výberom vhodnej kabelky, kúpte si konečne luxusné, leč nenápadné plesové listovú kabelku, ktoré vám poslúžia veľa plesových sezón.
Rovnako tak je vhodné mať v šperkovnici pre tieto príležitosti elegantné sadu šperkov , ktoré vytvoria skôr nenápadný akcent.

Elegantný účes

Nemusíte pred každým plesom vyraziť ku kaderníčke, jednoduchý, no veľmi efektné účes zvládnete učesať aj v domácich podmienkach. Stačí si len nájsť nejaký prehľadný videonávod a hlavne si účes vopred natrénovať.
Vyvarujte sa prehnane zdobených účesov plných až príliš umelých kučier, s jednoduchými plesovými šaty najlepšie korešpondujú decentné drdoly, či naopak rozpustené vlasy s veľkými vlnami, len nepatrne pripevnené nenápadnými sponkami.

Precízne líčenie

Pomyselnou čerešničkou na torte by mal byť slávnostný make-up . Mnoho žien berie ples ako príležitosť sa pri líčení konečne vyblázniť, ale výsledok potom často nie je práve lichotivý. Preto si vopred ujasnite, či viac zdôrazníte svoje oči, alebo naopak použijete výrazný rúž. Samozrejmosťou by mal byť nielen rozjasňovače , ale aj púder, pretože lesklá pleť výsledný dojem z dokonalej róby, účesu aj doplnkov skazí ...

 

Aký ples si nikdy nenecháte ujsť? Obstarávate si každú sezónu nové šaty, alebo stavíte na svojej milovanej šaty a črievičky, v ktorých ste už pretancovala nejednu noc?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).