Domov / Novinky / AKCIA legíny v americkom štýle
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

AKCIA legíny v americkom štýle

AKCIA legíny v americkom štýle - Afrodit.sk    Vyberte si v našom e-shope dvoje legíny s americkým motívom a dostanete ZADARMO šatku Zigi. Tento štýl je veľmi mladistvý a ležérny. Vyskúšajte ho tiež

  Podmienky AKCIA - 2 legíny + šatka Zigi ZADARMO

  • Pri nákupe dvoch kusov legín s americkým motívom z nášho e-shopu obdržíte ZADARMO šatka Zigi
  • obdobie od 1.6.2015 do 14.6.2015 (alebo do vypredania zásob)

  Chcete odporučiť hitovky?

  • http://www.afrodit.cz/leginy-sally-s-americkou-vlajkou
  • http://www.afrodit.cz/trictvrtecni-leginy-dixie
  • http://www.afrodit.cz/moderni-cervene-leginy-direkcion-s-vlajkou
  • http://www.afrodit.sk/divci-leginy-direction-cerne
  • http://www.afrodit.sk/leginy-lenci-s-americkou-vlajkou
  • ZADARMO - http://www.afrodit.cz/divci-satek-zigi-s-americkou-vlajkou

   Využite túto časovo obmedzené akcie a oživte svoj šatník o mladistvých kúsky a získajte ŠATKA ZADARMO.

   

  Oblečenie s americkou vlajkou

  V poslednej dobe som si veľmi obľúbila kreatívne a veselé farby, ktoré majú určitú symboliku. Zaujalo ma oblečenie s americkou vlajkou, ktorej farby sú presne podľa mojich predstáv. Nejde o žiadnu módne novinku, napriek tomu možno povedať, že tento vzor je doslova nadčasový. Červená, biela a modrá k sebe dokonale ladia a zároveň ide o kontrastné farby, ktoré nemožno prehliadnuť. Naviac vzory sú tiež stále v móde, hviezdy s pruhmi sa krásne dopĺňajú.

  Legíny Dixie
  Legíny Lenke
  Čierne legíny Direction

  Oblečenie, ktoré mi pristane

  Tento štýl sa mi veľmi páči a tiež si myslím, že mi pristane. Výrazné farby sa hodia k mojej osobe a príde mi, že pristane prakticky každému. Najradšej nosím džínsové kraťasky, tielko a conversky s potlačou. Americká vlajka je symbol nezávislosti. V poslednej dobe mne zaujali tiež legíny s potlačou vlajky, ktoré sú veľmi výrazné a tiež neuveriteľne originálne. K týmto legínam sa najviac hodia topánky na podpätku, ktoré krásne predĺžia nohy. Krátke 3/4 legíny využijem na šport, alebo k voľnočasovým aktivitám. Obujte si k nim jednoducho tenisky a jednoduché biele alebo krémové tričko. Ležérne a pohodlnú módu som si naozaj zamilovala.

  Legíny Direkcion detail
  Šatka Zigi detail
  Legíny Sally detail

  Ako to všetko kombinovať?

  Je to v podstate jednoduché. Oblečenie s motívom americkej vlajky možno nosiť s čímkoľvek. Mne sa najviac osvedčili bavlnené legíny s jednofarebným tričkom (čierna, biela, červená či modrá farba) a ako skvelý doplnok šatka opäť vo farbe americkej vlajky. Namiesto legín si môžem vziať tiež 3/4 nohavice. Pokiaľ si oblečiem tielko či tričko v americkom štýle, volím naopak jednofarebné nohavice či kraťasy a opäť celý outfit doladím šatkou. Skvelé sú tiež topánky v tomto trende, ale pozor, nič sa nesmie preháňať a jednotlivé doplnky je potrebné vkusne kombinovať. Rozšírila som svoju zbierku o luxusné kabelku s motívom americkej vlajky, ktorú môžem nosiť každý deň. Skrátka tento štýl ma neuveriteľne baví. Tiež ste mu prepadli?

   

   

  Napísal (a) Martina Richterová

  Martina Richterová

  Pracujem ako redaktorka.

  Zaujímam sa o módu a módne doplnky.
  Som mamičkou štvorročného chlapčeka a žijem v Prahe.
  Medzi moje záľuby patrí: čítanie, cestovanie a turistika.