Domov / Novinky / Aj v zime dbajte na pekné ponožky!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Aj v zime dbajte na pekné ponožky!

Aj v zime dbajte na pekné ponožky!  - Afrodit.sk    Ponožky sú často neprávom opomínané, pritom sa jedná o každodennú súčasť nášho outfitu. Preto by nemali zostať v pozadí a treba im venovať trochu viac pozornosti, než sme väčšinou zvyknutí. Pýtate sa, prečo sú ponožky tak dôležité? Dôvodov je hneď niekoľko, poďme sa na ne pozrieť.

Myslite aj na najmenšie detaily

Práve zdanlivé detaily dokážu o našej osobnosti veľa vypovedať. Takmer prederavené ponožky, sprané ponožky či každá ponožka v inej farbe ...? Navyše nikdy neviete, kedy sa budete musieť nečakane vyzuť. A v takom prípade môžu staré, takmer prederavené ponožky spôsobiť naozaj veľký trapas.


Pred každým odchodom z domu teda nevenujte pozornosť ho záverečnému stylingu svojho účesu, ale uistite sa, že vaše ponožky sú v perfektnom stave.
Ak sa vám niektorý pár nepozdáva alebo len jeho časť, nemilosrdne sa s takými ponožkami rozlúčte. Takéto ponožky nemajú v bielizníku čo robiť a je potrebné nahradiť ich novými, spoľahlivými ponožkami z prírodných materiálov príjemných na dotyk.

Povedzte to ponožkami

V poslednej dobe sa ponožky stali dôležitým doplnkom, ktorému čoraz viac ľudí venuje pozornosť. Hitom sú bezpochyby pestrofarebné či vzorované ponožky , ktoré samozrejme nemusia byť zrejmé na prvý pohľad, ale ktoré budú pri bližšom skúmaní do celého outfitu dokonale zapadať.
A je úplne jedno, či to budú ponožky ladiace so šatkou, alebo naopak ponožky v kontrastnom odtieni.


Aj v zime sa môžu ponožky stať ozdobou každého outfitu, napríklad v prípade nízkych topánok s kožušinkou, alebo bez neho. Najmä muži, ktorí sa pri výbere doplnkov nemôžu toľko vyjadriť, majú vďaka ponožkám ďalšiu možnosť k oživeniu každodenných outfitov.


Výraznými ponožkami dáte najavo, že dbáte na detaily, čo iste hovorí vo váš prospech.

 

Dávate si na výbere ponožiek záležať?

Napísal (a) Katka Martinová

katka Martinová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).