Domov / Novinky / Aj malý doplnok dokáže veľké vec
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Aj malý doplnok dokáže veľké vec

Aj malý doplnok dokáže veľké vec - Afrodit.sk    Každá žena a dievča to pozná sama dosť dobre. V šatníku je pár letných šatočiek, tričiek a kraťasov, s ktorými si jednoducho musíme na celú letnú sezónu vystačiť.

  Každá žena a dievča to pozná sama dosť dobre. V šatníku je pár letných šatičiek, tričiek a kraťasov, s ktorými si jednoducho musíme na celú letnú sezónu vystačiť.

   

  A že tá sezóna nie je práve krátka. Peniažky na obnovu šatníka nie sú, a aj keby boli, nebolo by nám trošku ľúto ich všetky vyhodiť za kopu oblečenie? Ja si teda myslím, že možno trochu, jo? A to nehovorím o strachu prísť domov ovešaná nákupnými taškami ako vianočný stromček.

  Jeden outfit trikrát inak

  Leto je každoročne akciami preplnené na prasknutie. Festivaly, výlety, oslavy, grilovačky a tak ďalej a tak ďalej. Ísť ale v jednom týždni na tri akcie v jednom modeli, je však módne samovražda. Čo všetky dámy a páni zo štvorpercentný menšiny dobre vedia. Čo teda robiť, keď financie na veľký nákup chýba a chceme sa vyhnúť pokriveným pohľadom "akože" kamarátok? Jediné čo vás môže zachrániť je zmysel pre vhodné kombinácie a doplnky!

   

  Kombinujte farby a štýly

  Že sa tamto tričko nehodí k tamtej sukni? Taká výhovorka neprichádza do úvahy najmä v čase, kedy si Lady Gaga na seba hodí pár kíl mäsa a hovorí sa tomu móda. Nebojte sa skombinovať elegantnu sukňu so športovým tričkom a dovŕšiť to farebnými teniskami. Hlavné je, aby to bolo mladistvých, svieže, veselé a hlavne, aby ste sa v tom cítila pohodlne. Rovnako tak dobre môžete akýkoľvek nudný model oživiť farebnými náhrdelníky, náramky a náušnicami, ktorými obchodíky s bižutériou len pretekajú. V letných mesiacoch v žiadnom prípade nesmiete zabudnúť na obstaranie slušivého slamáčiky, ktorý vás ochráni pred dotieravým slniečkom, a navyše budete vyzerať štýlovo. To isté platí aj pre slnečné okuliare. Klasické čierne schovajte hlboko do šuplíka a kúpte si krikľavo farebné, ktoré sa k letu hodia úplne ideálne.

   

   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémovi

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.