Domov / Novinky / Aby nás zima neprekvapila
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

Aby nás zima neprekvapila

Aby nás zima neprekvapila - Afrodit.sk    Leto vystriedalo jeseň a už aby sme sa zase zamýšľali, či máme všetko potrebné do sychravých, studených dní. Zatiaľ to nie je tak hrozné, takže bundička alebo kabátik, ktoré ste si kúpili na jar sa ešte dajú využiť. Čoskoro však bude zima.
Je potrebné opäť nakuknúť do skrine a zistiť stav. V zime sa všetky spoliehame na teplé huňaté svetre, šály, rukavice, teplé pančuchy, ale predovšetkým na kabáty a topánky, teda čižmy. Ak vám niečo z toho chýba, urýchlene by ste mali zásoby doplniť.

Kabáty

Kabáty sa vyrába v rôznych strihoch az rôznych materiálov tak, aby si vybrala každá žena. Aj v dlhom kabáte totiž môžete pôsobiť žensky, sexy a navyše vám bude teplo. Flísové a flaušové kabáty sú ľahké a pohodlné. Ak je kabát doplnený o zaujímavé výšivky , budete v ňom neprehliadnuteľná. Dobre ladí s legínami alebo sukňou samozrejme doplnené o vysoké čižmy na podpätku.

 


Prešívané kabáty sa hodí k nohaviciam aj sukniam a vďaka vypasovanému strihu budete pôsobiť veľmi žensky. K dostaniu tiež koženkové prešívané kabátiky, ktoré sa perfektne hodí do spoločnosti alebo napríklad na špeciálnu večeru s priateľom.

Čižmy

V zime je to hlavná vec, bez ktorej sa nezaobídeme. Vysoké kozačky sa najlepšie hodí k šatám či sukniam, keď máte pančucháče alebo silonky. Samozrejmosťou sú podpätky tak vysoké, na aké si trúfnete. K legínam či úzkym nohaviciam by sme zase skôr volili čižmy na nízkom podpätku alebo nazúvacie. Tu opätok nie je nutnosťou, hoci nohy každopádne predlžuje vo všetkých prípadoch.

 

Vysoké topánky sa dajú samozrejme nosiť k nohaviciam, ale tu pozor na jednu vec. Nohavice musia byť dostatočne úzke, aby sa vám cez ne jednoducho čižmy dali obliecť. Ak sú moc natesno a nohavice sú príliš široké a krčí sa, volila by som variantu nohavice cez čižmy.

 

Tip na outfit

Hitom tohtoročnej jesene / zimy sú dlhé svetre. Tie sa nosia spoločne s legínami a nízkymi čižmami. Celý model je doplnený o dlhší kabát, dlhú šál a výraznou čiapku či tmavý klobúk.

Experimentovať sa dá aj v zime!

 

Napísal (a) Eva Bicanová

Eva Bicanová

Mám rada kultúru, umenie, občas maľujem.
Hrám bedminton a jazdím na bicykli. ;)
Rada čítam aj píšem, cestujem a fotím.