Domov / Novinky / 5 dôvodov prečo obmeniť svoj šatník
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

5 dôvodov prečo obmeniť svoj šatník

5 dôvodov prečo obmeniť svoj šatník - Afrodit.sk    Aj keď to nerady počujeme, občas vyplávajú na povrch celkom presvedčivé argumenty, prečo by sme sa mali vzdať starého oblečenia. Tu je pár z nich.

  1) Keď sa nevojdete do svojich šiat

  Vaša najhoršia nočná mora sa zhmotnila a ručička na váhe utiekla pár kilometrov doprava hneď potom, čo ste si na nej stúpla. Ak vám z džínsov navyše odstřelujeme gombíky takou rýchlosťou, že by ste strčila do vrecka kdejakého vojenského vyslúžilcov, je na čase nahradiť miniatúrne kúsky oblečením, ktoré vám padne aj v novej veľkosti. Mrknite na módu pre plnoštíhle, nájdete tam mnoho skvelých tipov, ako zažiarite aj s pár kilami navyše.

   

  2) Keď vám na ramienku visí po domácky vyrobená batikované tričká

  Batikovania zažilo veľký boom predovšetkým za éry hippies. Pripisujem to veľkému množstvu psychedelických drog, ktoré sa v tom čase dali zohnať ľahšie ako točená dvanástka. Užívatelia omamných látok nechceli chodiť do práce, a tak sa medzi presadzovaním svetového mieru a spontánne lásky pustili do ručných prác. Ak je batikovania aj vaším koníčkom a po otvorení šatníkovej skrine dostávajú ostatné prizerajúci zo žiarivých farieb a prapodivných vzorov halucinácie, dajte sa prosím radšej na rybárčenie. Pre zapálených milovníčky batikové módy mám ale predsa len jeden tip: Decentný batika v tlmených tónoch môže v kombinácii s potlačou vyzerať skvele! Len málokto, to ale zvládne doma. Objednávať môžete tu.

  3) Keď si vo vašej skrini urobili hostinu šatníkové mole

  Nechápete prečo je zrazu všetko vaše oblečenie "skrášlené" o dierky najrôznejších rozmerov? Nožnicovoruký Edward sa vám po byte pravdepodobne neprechádzal, skôr to vyzerá na inváziu drobných motýlikov so schopnosťou páchať obrovské škody. Ak sa u vás títo nepozvaní návštevníci zabývali, nezostáva než vyčistiť šatník chemickými prostriedkami a obstarať si nové handričky. A aj keď Vám to celé pripadá ako skvelý námet na hororový snímku, nevešajte hlavu, aspoň máte ďalšie pádny dôvod, prečo ísť nakupovať :).

   

  4) Keď vám bol priateľ neverný

  Fakt, že sa váš partner zrejme rozhodol stať zástancom bigamie vám úsmev na tvári zrovna nevykúzli. Na druhú stranu, priznajme si, že vyhadzovať jeho veci z okna by mohla byť trošku zábava. Zvlášť ak tam vonku vinník čaká a prosí o odpustenie. Ale pozor, v rozčúlenie hrozí, že s kôpkou nevěrníkova šatstva vyhodíte aj časť svojej vlastnej garderóby. Preto si predtým, ako definitívne zabudnete jeho meno aj číslo kreditky urobte aspoň radosť najnovšími trendmi z e-shopu.

  5) Keď si váš šatník obľúbila vaša babička

  Jediné, čo na tejto skutočnosti môže byť pozitívne je to, že vám neťahá na chrbát. Zápal močového mechúra a obličiek sa vám síce pravdepodobne vyhne, bohužiaľ to isté sa nedá povedať o módnym faux pas. Poklady akými sú napríklad šaty na gombíky strihu vrecia zemiakov, ktorý vám podľa Burdy ušila Máňa odvedľa alebo blúzka s vypchávky, ktoré pamätá druhú svetovú vojnu, radšej odporúčam zakopať na veľmi odľahlom mieste. Naštudujte najnovšie looky z prehliadok a prebuďte v sebe módnu ikonu.

   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémova

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.