Domov / Novinky / 3 módne kúsky, ktoré v máji musíte mať!
Výrobcovia
Odporúčame
Novinky

3 módne kúsky, ktoré v máji musíte mať!

3 módne kúsky, ktoré v máji musíte mať! - Afrodit.sk    Jar je v plnom prúde a tak je na čase osviežiť svoj šatník o nové trendy. Prinášame vám tri tipy, ktorým rozhodne neodoláte.

   

  Jar je v plnom prúde a tak je na čase osviežiť svoj šatník o nové trendy. Prinášame vám tri tipy, ktorým rozhodne neodoláte.

   

  Koženková bunda

  Na začiatku 20. storočia bola súčasťou uniforiem profesionálnych pilotov a vojakov. O niekoľko desiatok rokov neskôr si po boku Harrisona Forda zahrala jednu z hlavných rolí vo filmovej ságe Indiana Jones a následne sa stala poznávacím znamením populárnej skupiny Sex Pistols.

   

  Niet teda divu, že sa koženková bunda začala presadzovať aj v kolekciách tých najvyhľadávanejších módnych návrhárov. Dnes je z nej stálica každého pánskeho aj dámskeho šatníka. Nová sezóna JARO 2015 prináša varianty v extravagantnejších odtieňoch ružovej, modrej, zelenej či červenej.
  Nechajte nudnú klasiku na dne skrine a kúpte si kúsok, v ktorom budete neprehliadnuteľná!

  Kvetinová potlač

  Šesťdesiate roky sa zapísala do módneho priemyslu rovnako tak vplyvný ako gitarové sólo Jimi Hendrixa do histórie rockovej hudby. Éra hippies totiž spôsobila vznik prvej unisex módy a vyznačovala sa takými trendy, akým boli napríklad zvonové nohavice, batikované tričká, korálkové šperky či kvetované vzory.

  Niektoré z nich boli predurčené k záhube, iné môžeme každoročne obdivovať na prehliadkových mólach. Potlače zo sveta flóry patrí jednoznačne medzi tie najslušivejšie hity celej jarnej sezóny. Podčiarknite svoju ženskosť a zahaľte sa do kvietkov ruží, tulipánov, orchideí či margarét. 

   

  Pruhované lodičky

  Len málokto si dokáže predstaviť ženu, ktorá vo svojom botníku nemá aspoň jedny črievičky na vysokom podpätku. Nie vždy to tak ale bolo. Kedysi je americkí puritáni považovali za diablov nástroj, preto bol vydaný takzvaný Podpätkový zákon. Žena, ktorá pravidlá nerešpektovala a napriek tomu lodičky obula, balmi upálená ako čarodejnica.
  Táto doba je našťastie preč a my môžeme nakupovať podľa ľubovôle.

   

   Ak premýšľate, aký pár do svojej zbierky zaobstarať, stavte na náš tip. Pruhované lodičky v black and white prevedenie si zaslúži čestné miesto vo vašej skrini.

   
   

  Napísal (a) Kristýna Bémovi

  Kristýna Bémova

  Žena milujúci nielen módu.

  Rada cestujem a spoznávam krásy nielen našej prírody.
  Vďaka športu a láske k hudbe spoznávam veľa zaujímavých ľudí a módnych trendov.